• info@ipekhosting.com
  • Destek
  • Seo Araçları

İpek Hosting Hakkımızda

Bizden hizmet ve ürün alırken merak ettikleriniz ve daha fazlası için.
Bizi daha yakından tanımaya nedersiniz ?

image description

İpek Hosting

Bireysel ve kurumsal bir çok projelerinize çözüm olmak için kurulmuş olan İpek Hosting sizlere uzun zamandır hizmet veriyor. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz bütün hizmetlerde titizlik ve özen ile çalışıyoruz. Sizler için çeşitli paketler hazırlayıp tam ihtiyacınıza göre hosting paketi yada alan adı hizmeti sunuyoruz.

En temel amacımız; tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve onlardan aldığımız paranın tam karşılığını sunabilmektir. Sunduğumuz hizmetlerin teknik altyapısını her zaman geliştirmekle birlikte, dürüst davranmayı, samimi olmayı ve önce müşterilerimizi düşünmeyi değişmeyen değerler olarak görüyoruz.

Neden İpek Hosting?

Müşterilerine değer verir ve katma değerli ürünler üretir.

Hizmetlerini en kaliteli ve uygun fiyatlı şekilde müşterilerine sunmaya çalışır. Bu yüzden müşterimiz mutlu.

Projelerize kendi emeği gibi sahip çıkar ve korur. Gerektiği zamanlarda bilgilendirme yaparak önlem alır.

Müşterileri için her zaman yüksek kalitede ürün sunar. Üzerinde uzun süreler arge yapılmamış ürünü müşterilerine sunmaz.

Diğer firmalara benzemez. Hemen sorunları çözelim

Müşterilerimize hoşgörü ve bu işin önemli adımlarından birisi olan kaliteli müşteri desteğini hiç eksiksiz yerine getirmeye çalışıyoruz. Her ne kadar paketlerimizin ücretleri olasada bize ulaşıp şu şekilde bir projem var diyen kişilere ve kurumlarada destek vermeyi ihmal etmiyoruz.

Bir çok destek verdiğimiz proje hali hazırda servislerimizi kullanarak büyümeye devam ediyor. Sizde bizimle birlikte projelerinizi büyütmek istiyorsanız sizlerede hizmet vermeye hazırız...

Tanıtım Videomuz

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin !

Tüm kampanyalardan ve duyurulardan anında haberdar olmak için Instagram hesabımızı takip edin.